Karl Axel Pehrson färglitografi

102654

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): "Rött bryter in", signerad K.A. Persson 56, provtryck, färglitografi, 34x54,5 cm

med dedikation, något gulnad

Budhistorik (7 bud)
32430
32423
32423
1 900
32420
1 800
32420
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.