Meissen figurgrupp

102650

FIGURGRUPP, Meissen, figurgrupp, märkt Meissen samt A 29, höjd 21 cm

Nagg och lagningar

Keramik/Porslin

Meissen figurgrupp

Budhistorik (19 bud)
33230
8 400
32319
8 200
33226
8 200
32319
8 000
32700
7 800

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.