Madeleine Pyk olja violinist

102649

PYK, Madeleine (född 1934): Violinist, signerad M. Pyk, olja på duk, 46x39 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk olja violinist

Budhistorik (23 bud)
33618
10 000
33667
9 800
33618
9 400
33664
9 200
33618
8 400

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.