Harald Sallberg grafik

102644

SALLBERG, Harald (1895-1963), 13 st., samling grafiska blad, signerade etsningar o träsnitt, varierande format

Ändringar/tillägg
Oramade

Harald Sallberg grafik
Budhistorik (14 bud)
32386
3 200
32392
32386
2 800
32391
2 600
32386
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.