Sixten Wahlgren stilleben olja

102643

WAHLGREN, Sixten (1903-76): Stilleben, signerad S. Wahlgren -34, olja på pannå, 43x45 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
33698
33171
33697
33171
950
31559
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.