Wilhelm von Gegerfeldt oljemålning

102642

GEGERFELDT, Wilhelm von (1844-1920): Aftonglöd över frusen strand, signerad W. v Gegerfeldt, olja på pannå, 17x26, dedikation på baksidan

Konst, Måleri

Budhistorik (23 bud)
27445
3 800
33573
3 600
27445
3 400
33572
3 200
27445

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.