Folke Gullby etsningar

102641

GULLBY, Folke (1912-1982), 6 st: Sommardag på Flatvarp, Filatelistiskt julkort (2 ex), Snäckor, Susanne spelar violin, En klase nötter, signerade, etsningar, varierande formar

Ändringar/tillägg
Oramade

Folke Gullby etsningar

Budhistorik (20 bud)
32225
2 800
32385
2 600
32225
2 400
32232
32225

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.