Björn Jonson litografier

102640

JONSON, Björn (1903-1991), 10 st., diverse signerade litografier i varierande format

Ändringar/tillägg
Oramade

Björn Jonson litografier

Budhistorik (21 bud)
32424
32421
3 800
32403
3 600
32418
3 600
32403
3 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.