Wilhelm Holmgren oljemålning

102638

HOLMGREN, Wilhelm (1863-1943): Landskap med plogekipage, signerad WH, olja på duk, 57x73

Konst, Måleri

Wilhelm Holmgren oljemålning

Budhistorik (4 bud)

30979
600
31558
550
30979
28697

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.