Oljemålning marint motiv

102629

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Marinmotiv med båtar, olja på duk, otydligt signerad, 98x55 cm med ram

Konst, Måleri

Oljemålning marint motiv

Budhistorik (9 bud)
32854
3 200
32663
32663
2 800
32669
2 600
32663
1 800

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.