Madeleine Pyk litografi

102622

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 68,5x46,5 cm

Oramad

Madeleine Pyk litografi

Budhistorik (9 bud)
32656
700
33655
650
32656
600
29380
550
26171
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.