Lena Linderholm litografi

102620

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Skördetid", signerad Lena A Linderholm, numrerad, färglitografi, 55x76 cm; oramad

Lena Linderholm litografi
Budhistorik (17 bud)
33145
1 800
33557
1 700
33145
1 600
33513
33145

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.