Ulrica Hydman Vallien carborundum

102619

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tulpaner i vas, signerad och numrerad Ulrica HV, numrerad 38/100, färgcarborundum, 73x65 cm

Budhistorik (9 bud)
33639
33638
950
33637
900
33636
850
33634

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.