Jan Håfström litografi

102618

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad, daterad och numrerad Jan Håfström 2003, färglitografi, 71x60 cm; oramad

Jan Håfström litografi
Budhistorik (22 bud)
32530
3 400
32684
3 200
32530
2 400
31409
31885

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.