Madeleine Pyk litografi

102617

PYK, Madeleine (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 55x42 cm; oramad

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (19 bud)
32694
1 300
32596
32596
27806
32428

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.