Yrjö Edelmann litografi

102616

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek 61x44 cm; oramad

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (19 bud)
32690
1 400
32689
1 300
32604
25762
32526

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.