Sven Lidberg litografier

102613

LIDBERG, Sven (1944-2009), 5 st.: Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5, oramade

Sven Lidberg litografier

Budhistorik (6 bud)
30304
29206
29206
450
26141
24682

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.