Madeleine Pyk färglitografi "Slussen"

102612

PYK, Madeleine (född 1934): "Slussen", signerad och numrerad 161/280, färglitografi, 68x46 cm

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (13 bud)
32802
1 600
31827
32752
1 400
31827
1 300
30131

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.