Cornelis Corneille färglitografi

102609

CORNEILLE (Holland 1922-2010): Komposition, 2000, signerad och numrerad 220/250, färglitografi, 91x138 cm

Budhistorik (7 bud)
32520
1 700
23553
1 600
23553
1 400
31782
1 300
23553

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.