Cornelis Corneille färglitografi

102607

CORNEILLE (Holland 1922-2010): Komposition, 2000, signerad och numrerad 34/200, färglitografi, 91x138 cm

Budhistorik (21 bud)
32778
7 000
32703
6 800
32777
6 600
32703
6 400
32776
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.