Fernand Léger litografi

102605

LÉGER, Fernand (1881-1955), efter: Komposition, signerad i trycket, 261/300, litografi, 32x41,5 cm

Fernand Léger litografi
Budhistorik (12 bud)
21411
31378
2 800
21411
2 600
31377
2 400
21411

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.