Einar Jolin oljemålning

102603

JOLIN, Einar (1890-1976): Rådjur och ekorrar i skogsdunge, signerad och daterad Jolin, olja på pannå, 55x46 cm

Konst, Måleri

Einar Jolin oljemålning

Budhistorik (39 bud)
31379
36 100
31380
35 100
31379
34 100
31374
33 100
31374
31 000

Slutpris SEK:
36 100
3 484 EUR, 3 957 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.