Leksaker

102596

LEKSAKSHÄST MED VAGN, DOCKA, Shirley Temple, HUND, keramik, märkt CS

Skador och lagningar

Leksaker

Leksaker
Budhistorik (8 bud)
33444
700
33332
650
33443
600
33332
550
24941
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.