Leksaker

102596

LEKSAKSHÄST MED VAGN, DOCKA, Shirley Temple, HUND, keramik, märkt CS

Skador och lagningar

Leksaker

Leksaker

Budhistorik (8 bud)
33444
700
33332
650
33443
600
33332
550
24941
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.