Antoni Tapies litografi

102592

TAPIES, Antoni (Spanien, född 1923): Komposition, signerad Tapies, 78/500, litografi, 55x75 cm; oramad

Reva i marginalen, fläckar, kantveck

Antoni Tapies litografi
Budhistorik (7 bud)
32803
1 700
31817
1 600
31580
30341
1 400
30340
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.