Lennart Aschenbrenner färglitografi

102591

ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): Cigarr, signerad och daterad Aschenbrenner -99, 17/295 färglitografi, 19x26 cm

Budhistorik (3 bud)

32156
30389
27504

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.