Uf Gripenholm färglitografi

102590

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Figur, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 116/295, färglitografi, 28x19 cm

Uf Gripenholm färglitografi
Budhistorik (26 bud)
32209
1 900
32207
1 800
32206
1 700
32205
1 600
32182

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.