Ulf Gripenholm färglitografi

102589

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Figur, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, 281/295, färglitografi, 28x19 cm

Ulf Gripenholm färglitografi
Budhistorik (16 bud)
32197
950
32173
900
32196
900
32173
850
32153

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.