Stekfat fat i par Kina

102587

STEKFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, FAT, 1 par , 1800-tal imaridekor, 22x30 resp diameter 25 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Stekfat fat i par Kina

Budhistorik (26 bud)
32193
2 600
32195
2 600
32193
2 400
32190
32186

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.