Buffet New York

102583

BUFFET, Bernhard (1928-1999): Stadsmotiv, signerad och daterad i plåten 58, märkt c.d.j., litografi, delvis handkolorerad, 44x93 cm

Buffet New York
Budhistorik (10 bud)
29061
27641
27641
950
28972
900
27641
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.