Oljemålning

102577

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Spådomen, otydligt signerad, olja på duk, 53x40 cm

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

30851
29303
1 600
27706
27703

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.