Gerhard Wihlborg oljemålning

102568

WIHLBORG, Gerhard (1897-1982): Modell, signerad och daterad 19, olja på duk, 81x65 cm

Konst, Måleri

Gerhard Wihlborg oljemålning

Budhistorik (17 bud)
31965
6 600
31928
6 400
31922
6 200
31927
6 200
31922
5 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.