Peter Dahl litografi

102564

DAHL, Peter (född 1934): ur Fredmans epistlar, litografi, signerad PT EA 46x62 cm

Peter Dahl litografi
Budhistorik (11 bud)
31992
2 400
30344
31991
30344
1 900
31087
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.