Olle Nordberg oljemålning

102563

NORDBERG, Olle (1905-1986): Fiskargubbe, signerad och daterad -42, olja på duk

Konst

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

31921
31920
26494

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.