Marie Erkers Persson blandteknik

102561

ERKERS PERSSON, Marie, (samtida): Motiv från Dalarna, signerad och daterad 1983, blandteknik, 35x49 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (8 bud)
31784
31970
31784
850
31969
31784
650

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.