Bela Hradil oljemålning

102554

HRADIL, Bela (född 1885-1968): Hästar vid stall, signerad och daterad Hradil, olja på duk, 66x81 cm

Konst, Måleri

Bela Hradil oljemålning

Budhistorik (4 bud)

32775
32774
750
32666
27536

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.