Olle Krantz oljemålning

102553

KRANTZ, Olle (1906-1999), Flicka med blommor, signerad och daterad Olle Krantz -62, olja på duk, 79x65 cm

Konst, Måleri

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik (4 bud)

31954
31952
31951
900
24137
700

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.