Albert Engström akvarell

102545

ENGSTRÖM, Albert (1869-1940): Blommor i vas, signerad med ded, akvarell, 24x25 cm

Konst, Måleri

Albert Engström akvarell
Budhistorik (17 bud)
29312
2 600
28519
2 400
28519
27136
27136
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.