Ljusstakar 1 par tenn

102538

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, empire, 1800-tal, senare förnicklade, höjd 11,5 cm

Skador, bucklor

Belysning, Ljusstakar

Ljusstakar 1 par tenn

Budhistorik (3 bud)

29142
27861
27499

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.