Interiör med rustning oljemålning

102531

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Interiör med rustning, signerad, olja på pannå, 31,22 cm

Smärre färgborfall, skador i marginalen

Konst, Måleri

Budhistorik (1 bud)

27498
2011-09-19 22:36:02

2011-09-23 kl 15:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.