Arvid Asplund "Det Stockholm som gått" akvareller

102527

ASPLUND Arvid (1900-tal), 10 st.: "Det Stockholm som gått", signerade och delvis daterade -03, 10,5x7,5 resp 7,5x10,5 cm

Någon med reva

Konst, Måleri, Stockholmiana

Arvid Asplund

Budhistorik (4 bud)

31551
600
30517
29075
27496

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.