Roland Svensson Björkfjärden

102526

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdshamn med färjan på Björkfjärden, signerad Roland S, 295/360, färglitografi, 45x32 cm

Roland Svensson Björkfjärden
Budhistorik (13 bud)
31287
6 400
29949
6 200
29949
6 000
31098
5 800
29949
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.