Roland Svensson blandteknik

102523

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Skiss till målning för Bore III", signerad o daterad Roland S Åbo 1952, blandteknik, 21x58 cm

Fläck

Konst, Måleri

Roland Svensson blandteknik

Budhistorik (5 bud)
31272
5 000
31249
3 600
31245
2 600
31034
750
22560

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.