Seeland herrfickur 18 k

102522

SEELAND, herrfickur, omkring 1910-tal, ankargång, guillocherad boett av guld 18 k med kartusch, diameter 49 mm, KEDJA, doublé

Smärre slitage och bucklor

Klockor/Ur

Seeland herrfickur 18 k

Budhistorik (8 bud)
28932
5 800
27772
5 600
27772
2 600
26226
2 400
25984

Slutpris SEK:
5 800
553 EUR, 622 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.