Olof Benander oljemålning

102521

BENANDER, Olof, (1900-tal): S:t Göran och draken, signerad O. Benander 1954, olja på duk, 50x48 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Olof Benander oljemålning
Budhistorik (3 bud)

31685
850
24473
24473

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.