Herrfickur Mermod Freres 14 k

102520

MERMOD FRERES, herrfickur, omkring 1910-tal, ankargång, savonettboett av guld 14 k, monogram KW, diameter 53 mm

Kantbucklor, smärre slitage

Klockor/Ur

Herrfickur Mermod Freres 14 k

Budhistorik (6 bud)
28930
5 200
27771
5 000
28928
4 800
27771
2 400
26206

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.