Erik Tryggelin oljemålning

102517

TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Brudpar i park, signerad och daterad E. Tryggelin 1/9 1917, olja på duk fäst på pannå, 16,5x23 cm

Konst, Måleri

Erik Tryggelin oljemålning

Budhistorik (2 bud)

23990
23355
700

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.