Oljemålning adelsdam

102509

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1850): Adelsdam, olja på duk, 61x50 cm

Duklagningar

Konst, Måleri

Oljemålning adelsdam

Budhistorik (32 bud)
31162
5 000
31159
4 800
31132
4 600
31144
4 400
31132

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.