Oljemålning porträtt

102508

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, porträtt, olja på duk, 78x62 cm

Dubblerad duk, retuscher

Ändringar/tillägg
Möjligen Carl von Linné

Konst, Måleri

Oljemålning porträtt

Budhistorik (20 bud)
31104
6 000
31112
5 800
31104
5 600
31109
5 400
31104
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.