Kurt Carendi oljemålning

102507

CARENDI, Kurt (1905-1971): Flicka med blommor, signerad Carendi, olja på pannå, 34x26 cm

Konst, Måleri

Kurt Carendi oljemålning
Budhistorik (8 bud)
30710
750
30757
700
30710
650
30135
600
30135
450

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.