Sven Jonson litografi

102504

JONSON, Sven (1902-81): Surrealistiskt landskap, signerad Sven Jonson, 192/360, färglitografi, 60x90 cm

Sven Jonson litografi
Budhistorik (10 bud)
31090
31069
31086
31069
950
31084
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.